sobota, 13 lutego 2010

przygotowania dobiegły końca!

Hej, hej, hej!
Przygotowania dobiegają końca. Przez cały tydzień intensywnie pracowaliśmy. Byliśmy w szkołach, drukowaliśmy dodatkowe plakaty, robiliśmy zakupy, wybieraliśmy nagrody, robiliśmy prezentację i wiele, wiele innych rzeczy.
Małe drobiazgi bez których ferie nie mogłyby się odbyć!
Wszystko układa się jak należy i radzimy sobie świetnie.
Na szczególne wyróżnienie zasługują dziewczyny z wolontariatu, działającego przy SPWT:

Agnieszka Czachór, uczennica drugiej klasy gimnazjum, współtwórczyni projektu „Wolontariat Daje Radość”. Ma satysfakcję z niesienia pomocy innym. Jej ulubionym przedmiotem jest geografia, choć woli uprawiać sporty: jeździ na rowerze i jest dobrą siatkarką. Najbardziej lubi spotkania z przyjaciółmi.

Dominika Rąb, uczennica drugiej klasy gimnazjum, współtwórczyni projektu „Wolontariat Daje Radość”. Lubi spędzać wolny czas na pomaganiu innym. Odważna, szczera do bólu i urocza Dominika interesuje się sportem i intensywnie go uprawia: biega, gra w siatkę. Ulubiony przedmiot w szkole to biologia.

Sylwia Murdza, uczennica drugiej klasy gimnazjum, współtwórczyni projektu „Wolontariat Daje Radość”. Jest naszą tańcząca wolontariuszką, dla niej muzyka nie ma tajemnic. Interesuję ją taniec w rytmach hip hopu. Pomaganie innym sprawia jej przyjemność. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest geografia.

Basia Pałeczka, uczennica drugiej klasy gimnazjum, współtwórczyni projektu „Wolontariat Daje Radość”. Uczynna, miła, skromna jedna z najbardziej aktywnych wolontariuszy. Lubi pomagać innym. Interesuje się muzyką, tańcem i biologią.

Dorota Kozieja, uczennica pierwszej klasy gimnazjum, współtwórczyni projektu „Wolontariat Daje Radość”. Pomaganie innym sprawia jej przyjemność. Z dyscyplin sportowych najbardziej lubi skok w dal, interesuje się muzyką. Lubi spotykać się z przyjaciółmi. Jej ulubiony przedmiot w szkole, to chemia.

Dziewczyny wielkie, wielkie dzięki za zaangażowanie! Jesteście wspaniałe!

Dziękuje członkiniom Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Trześń za rozwieszanie plakatów:
Beacie Gawron, Małgorzacie Tworek, Ewie Dumie, Bernadecie Dumie i Beacie Kaczmarzyk.

I jeszcze raz dziękuje sponsorom:
BS Tarnobrzeg
GS Trześń
i hurtowni „Sanagro” z Sandomierza.


Przed nami jeden dzień przerwy i od poniedziałku ruszamy pełną parą!
Ferie zimowe 2010 czas zacząć!

0 komentarze:

Projekt "Topimy śniegi afrykańskim słońcem -> ocieplenie klimatu" realizowany w ramach projektu "Młodzi Menedżerowie Kultury"
Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Projekt "Młodzi Menedżerowie Kultury" jest realizowany w ramach programu Akademia Orange.
Projekt "Topimy śniegi afrykańskim słońcem -> ocieplenie klimatu" sfinansowano ze środków Fundacji J&S.